LQ150X1LX91 SHARP 15.0" 1024*768 LVDS LED TFT LCD PANEL 5000PCS
All Categories
-81%
OFF
Home » News
Now let's see the General Features of  LQ150X1LX91
Pls click LQ150X1LX91   to browse the product
Model :  LQ150X1LX91
Size : 15.0 inch
Resolution : 1024*768
Viewing Angle : 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Outline(mm) :307.4(W)×231.3(H) mm
Response Time : 35 (Typ.)(Tr+Td)
Contrast Ratio : 1500:1 (Typ.) (TM)
Pixel Number: 1500:1 (Typ.) (TM)
Signal type: LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector