Sell Tianma, 15.0 inch, TM150TDSG52, 3000 pcs New, Original package
Produkte Klassifizierung
-81%
OFF
Homepage » news
Model  TM150TDSG52
Size  15 inch
Panel Type  a-Si TFT-LCD
Composition LCM
Resolution 1024×768
Mode TN, Normally White, Transmissive
Surface  Antiglare
Brightness 250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 600:1 (Typ.)
Display Color 262K/16.7M
Viewing Angle 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Frequency 60Hz