Home  » Industrial LCD display  »  AT090TN13
AT090TN13 800*480 9.0 inch 40 pins TFT LCD PANEL
The AT090TN13 is a 9.0" TFT-LCD module by Innolux, featuring 800x480 resolution, 320 cd/m² brightness, and a wide operating temperature range for industrial HMI applications.
Quantity: Unit(s)     MOQ: 1
Inquiry
Add to wish list
Payment
Payment
Require:*
Product Model* Target price Qty *
Message
Your contact info: Additional info:
Name: *
Mr. Ms.
1. Quote with shipping freight?
Email : *
YES NO
Phone: 2. Which carrier do you perfert?
Company:
Fedex UPS DHL
TNT other
Country:*
All Categories
-81%